Biz Kimiz

REDSTONE ÇORAP
 REDStone Çorap olarak; 1968 yılında Mehmet Kırmızıtaş öncülünde başladığımız çorap toptan satışına Istanbul yeşildirekte başladık,  Düzce Gümüşova kurduğumuz üretim tesisimizle, sektörde her geçen gün büyüyen satış  ağımızla güçlendirdik. İhracat departmanımız Avrupa'nın çeşitli ülkelerine ihracat yapmakla sınırlı kalmayıp, Ortadoğu ve Afrika pazarına da ürünlerini ulaştırmıştır. Ürünlerinin üretim aşamasında teknolojiyi en etkin biçimde kullanmak için yatırımlarını arttıran Kırmızıtaş Çorap; "Kırmızıtaş ®" markasıyla üretimine devam etmektedir.
Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

+90 532 313 13 06
+90 532 499 79 34

Biz Ne Yapıyoruz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile kurumlara ve bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet vermek

Tasarımlarımız

Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. En iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekler.

Üretim Şeklimiz

Yapılması gereken işlerin pek çok, zamanın ise göreceli olarak daha az olduğu günümüz dünyasında, kişisel verimin yüksek olması şüphesiz başarıyı getiren en büyük etkenlerden biridir.

REDSTONE ÇORAP

kısacası her koşula ve her ortama uygun çoraplar.
Image